Klaus Johannis meghívta Barack Obamát Romániába

Az amerikai elnöki házaspárral fotózkodott Klaus és Carmen Johannis a Fehér Házban. A felvétel egy állófogadáson készült hétfőn, és kedden este tette közzé Facebook-oldalán az államfő.

Bejegyzésében Klaus Johannis azt írta: „rövid és szívélyes hangulatú” találkozója volt Barack Obamával, akit meghívott Romániába. „Váltottunk néhány szót, készítettünk egy közös fotót. Minden a legnagyobb rendben volt. Meghívtam Romániába, és diplomatáink dolgoznak a látogatása előkészítésén” – írta az államfő.

Klaus Johannis múlt csütörtök óta tartózkodik az Egyesült Államokban. Beszédet tartott az ENSZ közgyűlésén és tárgyalt Joe Biden amerikai elnökkel is.

Kitekintő / Maszol.ro

Friss hírek

feil.hu

Ismerd meg a gyémántok új színeit! (x)

A gyémántok ragyogása már régóta magával ragadja az emberek képzeletét. De talán kevesen gondolták volna, hogy ezek a csodás drágakövek nem csak fehérben varázsolhatnak el minket. A színes gyémántok különleges világa tele van lehetőségekkel és izgalommal.

Read More »