Újabb gyárat építene a BMW az USA-ban

Harald Krüger, a BMW német autógyár vezérigazgatójának a Los Angeles-i Autószalonon tett bejelentése szerint a vállalat egy második üzem építésének a gondolatával foglalkozik az Egyesült Államokban.

A német Handelsblatt online kiadása a gyártó vezérigazgatóját idézve szerdán arról számolt be, hogy a BMW amerikai forgalmának növekedése miatt egy második üzemet építene az Egyesült Államokban, ahol motorokat és sebességváltókat gyártana.

A BMW jelenleg Dél-Karolinában rendelkezik egy összeszerelő üzemmel és jövőre készül el mexikói gyára. A növekvő amerikai kereslet miatt a BMW fontolóra vette a motorok és sebességváltók importjára támaszkodó gyártás megváltoztatását.

„Eljutottunk abba a fázisba, amikor már mérlegelni kell egy második telephely megnyitását” – jelentette ki Harald Krüger.

  • Kapcsolódó cikkeink:

Forrás: MTI

Friss hírek

Még mindig nincs rend Ceutában

Juan Jesús Vivas, Ceuta elnöke nyilvánosan bírálta a spanyol kormány passzivitását és eémondta, a helyzet a városban még mindig messze van a normálistól, nem lehet biztosan tudni, hogy hányan maradtak abból, a mintegy 80 ezer emberből, akik szabálytalanul léptek be Marokkóból július végén.

Read More »
www.higienia.net

Milyen egy erős takarítógép? (x)

Napjainkban a higiénia egyre inkább központi szerepet kap a mindennapi életben. Az elmúlt időszakban különösen nagy hangsúlyt helyeztek a tisztaságra, ami a személyes környezet mellett a munkahelyekre és közösségi terekre is igaz.

Read More »

Az autóhasználati lehetőségek új korszaka (x)

A gépjárművek finanszírozása régen döntően készpénzes vásárlást vagy hitelfelvételt jelentett. Az utóbbi évek gazdasági változásai azonban új megoldásokat hoztak. A cégek működésének és költségvetésének modernizálása egyre inkább a használat és nem a tulajdonlás irányába tereli a flottamenedzsmentet.

Read More »