Újabb pánik készül a világpiacon?

Nem sikerült talpra állni tegnap sem az elmúlt napok eséséből. A feltörekvő piacokon kibontakozódevizaleértékelődés, a szíriai-amerikai konfliktus sakkban tarthatja ma is a piacokat. A BRIC országok irányából már megérkezett az első fecske, Brazília személyében, aki elejét kívánja venni egy nagyobb pániknak. A jegybank ugyanis 50 bázisponttal 9%-ra emelte az irányadó rátát.

A piac már azt kezdi találgatni, hogy ki lesz a „következő áldozat” a növekedés oltárán. Az indiai rúpia év eleje óta látott 25%-os leértékelődését nem kizárt, hogy az ázsiai országban is változik a monetáris politika, deTörökországra is érdemes odafigyelni.

Kitekintő / Equilor

Friss hírek

feil.hu

Ismerd meg a gyémántok új színeit! (x)

A gyémántok ragyogása már régóta magával ragadja az emberek képzeletét. De talán kevesen gondolták volna, hogy ezek a csodás drágakövek nem csak fehérben varázsolhatnak el minket. A színes gyémántok különleges világa tele van lehetőségekkel és izgalommal.

Read More »