Szeptember 13-án Washingtonba utazik a kuvaiti emír, Szabah al-Ahmad al-Dzsaber al-Szabah sejk, hogy Barack Obamával közösen tanácskozzanak a Közel-Kelet mai helyzetéről, írja a Fehér Ház közleményére hivatkozva a Gulf News.
A közlemény szerint a két vezető az Öböl-országok és a tágabb Közel-Kelet helyzetét, valamint közel-keleti érdekek és fejlesztések széles skáláját fogja átbeszélni a találkozó során, amely a jelenlegi szíriai és egyiptomi helyzet miatt különös jelentőséggel bír.
Kitekintő.hu Ha nyitott vagy a világra.