Még mindig szenved a brit gazdaság

Havi összevetésben számolva 0,3 százalékkal nőtt Nagy-Britannia – az EU-n kívüli legnagyobb európai gazdaság – hazai összterméke (GDP) tavaly novemberben a brit statisztikai hivatal (ONS) pénteki beszámolója szerint.

Az adat jobb a vártnál: az elemzői előrejelzések 0,2 százalékos növekedést valószínűsítettek novemberre.
Októberben 0,3 százalékos havi visszaesést mértek a brit gazdaságban.

Az ONS pénteki beszámolója szerint a brit GDP 0,2 százalékkal csökkent a novemberrel zárult három hónapban az augusztusban véget ért összehasonlító háromhavi időszakhoz képest.

Forrás: MTI

Hozzászólások ()

Friss hírek

Családi luxuspihenés gyerekekkel: ahol a gyermeki kíváncsiság és az ötcsillagos nyugalom találkozik (x)

A családi pihenés valódi luxusa nem abban rejlik, hogy minden pillanat tökéletesen megtervezett. Sokkal inkább abban, amikor a család minden tagja megtalálja a saját örömét: a gyerekek a felfedezés szabadságát, a szülők a megérdemelt lelassulást, a közös pillanatok pedig azt a ritka minőséget, amelyre a hétköznapok sűrűségében olyan kevés tér jut.

Read More »