Az EU rábólintott a Time Warner felvásárlására

Az Európai Bizottság engedélyezte az AT&T amerikai távközlési cégnek a Time Warner médiakonszern felvásárlását.

Az AT&T, a második legnagyobb amerikai mobilszolgáltató szerdán azt közölte, hogy az EU Bizottsága nem emelt kifogást versenyjogi szempontból, és rábólintott a csaknem 85,4 milliárd dolláros ügyletre. A Time Warner tulajdonába tartozik egyebek között a Warner Bros. filmstúdió, a CNN hírcsatorna és az HBO tévécsatorna.

time-warner

Az AT&T az amerikai hatóságok engedélyét még nem kapta meg, arra számít, hogy az idei év végéig lezárhatja az ügyletet.

Forrás: MTI/AP/Reuters

Friss hírek

Még mindig nincs rend Ceutában

Juan Jesús Vivas, Ceuta elnöke nyilvánosan bírálta a spanyol kormány passzivitását és eémondta, a helyzet a városban még mindig messze van a normálistól, nem lehet biztosan tudni, hogy hányan maradtak abból, a mintegy 80 ezer emberből, akik szabálytalanul léptek be Marokkóból július végén.

Read More »
www.higienia.net

Milyen egy erős takarítógép? (x)

Napjainkban a higiénia egyre inkább központi szerepet kap a mindennapi életben. Az elmúlt időszakban különösen nagy hangsúlyt helyeztek a tisztaságra, ami a személyes környezet mellett a munkahelyekre és közösségi terekre is igaz.

Read More »

Az autóhasználati lehetőségek új korszaka (x)

A gépjárművek finanszírozása régen döntően készpénzes vásárlást vagy hitelfelvételt jelentett. Az utóbbi évek gazdasági változásai azonban új megoldásokat hoztak. A cégek működésének és költségvetésének modernizálása egyre inkább a használat és nem a tulajdonlás irányába tereli a flottamenedzsmentet.

Read More »