Bugár a második legmegbízhatóbb politikus

Továbbra is Robert Ficot tartják az emberek a leginkább és a legkevésbé megbízható politikusnak is – legalábbis az Abakis közvélemény-kutató társaság felmérése szerint.

A megbízhatósági rangsorban nagy előrelépést tett Bugár Béla (Híd), aki feljött Fico mögé a második helyre, megelőzve a rendszerint Fico mögött kullogó Robert Kaliňákot (Smer). Ficot az emberek 32,5%-a tartja a legmegbíhatóbbnak, Bugár esetében ez az adat nem egész 15, míg Kaliňáknál közel 11%.

A Smer elnökét közel ugyanannyian tartják a leginkább megbízhatatlan politikusnak is, míg ebben a „rangsorban” Mikuláš Dzurinda (SDKÚ-DS) követi őt 23,3%-kal. Az egykori miniszterelnököt a megkérdezetteknek mindössz 1,4%-ka tartja a legmegbízhatóbbnak.

Kitekintő / Parameter.sk

Friss hírek

Pár nap és vége a kekva-alapítványoknak

A Miniszterelnökség tájékoztatta a közérdekű vagyonkezelő alapítványokat arról, hogy feladataikat augusztus 31-től a magyar állam veszi át. A döntéssel véget ér a különleges kekva-státusz és az ehhez kapcsolódó állami vagyon feletti rendelkezés, illetve az állami finanszírozás.

Read More »
alveolashop.hu

A bőrápolás jövője (x)

Képzeld el, hogy a szépségápolás nem csupán a bőr felületének ápolásáról szól, hanem az egész embert érinti. A bőrápolás világa ma már új dimenziókba lépett, ahol a kozmetikai eljárások túlmutatnak a felszíni kezeléseken, és mélyebb összefüggéseket tárnak fel.

Read More »