Amerikában már megkezdte a szigorítást a Netflix

A Netflix jelszómegosztás elleni fellépése az Egyesült Államokat is elérte: a streamingszolgáltató közölte, hogy kedden elkezdte figyelmeztetni az amerikai felhasználókat az új megosztási politikájáról, megjegyezve, hogy a Netflix-fiókok csak egyetlen háztartáson belül oszthatók meg.

„A Netflix-fiókját csak Ön és azok az emberek használhatják, akikkel együtt él, egy háztartásban” – írta a vállalat egy e-mailben, amelyet kedden tett közzé a blogján.

Az e-mailben az áll, hogy a tagok átadhatják a háztartásukon kívüli személynek az addig használt profilját, amivel az illető új tagságot kezdhet és amelyért onnantól saját maga fizet. Másik alternatíva, hogy külön díjat – személyenként havi 7,99 dollárt – fizetnek a háztartásukon kívüli felhasználókért, aki használja a fiókjukat. Utóbbi lehetőség csak a 15,50 dolláros alapcsomag és a havi 20 dolláros prémium verzió ügyfelei számára érhető el.

https://www.instagram.com/p/CsmWJHMpVha/
  • Kapcsolódó cikkeink:

Három hónap alatt egymillió felhasználót veszített a spanyol Netflix

A Netflix tényleg megnehezíti a jelszóval való trükközést

Forrás: Bloomberg / CNBC

Hozzászólások ()

Friss hírek

Leapmotor C10

A németeknél egyelőre nem fogynak a kínai autók

A ténylegesen kínai autómárkák továbbra is ritkaságszámba mennek Németországban a német dpa hírügynökség által a jövő héten kezdődő Auto Shanghai szakvásár alkalmából összeállított, a KBA szövetségi gépjármű-nyilvántartó hivatal adataira támaszkodó elemzése alapján.

Read More »
https://www.hidraulikaszakuzlet.hu/

Mire használják az o-gyűrűt? (x)

A hidraulikus rendszerekben a tömítések rendkívül fontos szerepet töltenek be, de a pneumatikus berendezésekben is jelen vannak ezek az “apró” alkatrészek. Többféle tömítés létezik, amelyek közül az egyik leghatékonyabb az o-gyűrű. A fő feladata szabályozni a gáz- és folyadékáramlást.

Read More »
gardamax.hu

Miért érdemes odafigyelni a mezőgazdasági gépek festésére? (x)

A mezőgazdasági gépek nem épp irodai környezetben dolgoznak. Nincs klíma, nincs árnyék – van viszont por, sár, napsütés, eső, hajnali pára és néha még egy kis üzemanyagfolt is. A traktorok, kaszák, boronák és társaik nap mint nap kemény munkát végeznek a természet szeszélyei között, és közben a mechanikai kopás mellett bizony a külsejük is megviseltté válik.

Read More »