Hemzseg a hibáktól a Ferguson-könyv

Sir Alex Ferguson könyvében sok a tárgyi hiba, a kiadó az elégedetlen olvasóknak visszafizeti a kiadvány árát.

A Daily Mirror exkluzív cikke szerint hiába döntött rekordot a My Autobiography c. könyv azzal, hogy az első héten 115 ezer 547 példányt adtak el, sokan elégedetlenek annak tartalmával. A szemfülesebb olvasók összesen 45 tárgyi tévedést számoltak össze a 402 oldalas műben, volt olyan is, aki visszaküldte a könyvet és visszakérte az érte kiadott pénzt.

Pár baki Sir Alex Ferguson könyvéből:

Ferguson azt írta, hogy 2002 áprilisában kapott pacemakert, de a valóság az, hogy 2004 márciusában.

A skót szerint Jaap Stamot az AS Romának adta el a Manchester United, de a valóság az, hogy a másik római csapat, a Lazio szerződtette a hollandot.

Sir Alex Roy Keane-ről azt pedzegette, hogy 11 évet töltött az Old Traffordon, de valójában 12-t.

David De Gea hatalmasat bakizott a 2011-12-es szezonban a Liverpool ellen, Daniel Agger ebből gólt szerzett. Ferguson azt írta, mindez egy bajnokin történt, igazából egy kupameccsen.

Manna.ro

Friss hírek

Pár nap és vége a kekva-alapítványoknak

A Miniszterelnökség tájékoztatta a közérdekű vagyonkezelő alapítványokat arról, hogy feladataikat augusztus 31-től a magyar állam veszi át. A döntéssel véget ér a különleges kekva-státusz és az ehhez kapcsolódó állami vagyon feletti rendelkezés, illetve az állami finanszírozás.

Read More »
alveolashop.hu

A bőrápolás jövője (x)

Képzeld el, hogy a szépségápolás nem csupán a bőr felületének ápolásáról szól, hanem az egész embert érinti. A bőrápolás világa ma már új dimenziókba lépett, ahol a kozmetikai eljárások túlmutatnak a felszíni kezeléseken, és mélyebb összefüggéseket tárnak fel.

Read More »