Könnyítene a gyógyszergyárak helyzetén a kormány

A kormány új törvényjavaslata alapján a gyógyszergyártó vállalatok (Richter, Egis) a kutatás-fejlesztés költségeinek felét elszámolhatnák szemben a korábbi 0%-os szinttel. A módosítás kedvezően érintené a Richter Gedeont és az EGIS-t, miután így a profitjuk fejenként megközelítőleg 1 milliárd forinttal növekedhetne. Az EPS hatás a Richter esetében megközelítőleg + 50 forint részvényenként, míg az EGIS esetében +120 forint körül mozoghat papíronként.

Kitekintő / Equilor

Friss hírek

horzrt.hu

Különleges eszközök a gyermekek fejlődéséhez (x)

A sajátos nevelési igényű gyerekek fejlesztése egy összetett és átgondolt folyamat, amely türelmet és figyelmet követel meg a nevelőktől. Az ilyen gyermekek képességfejlesztése kiterjed arra is, hogy tapasztalatokon alapuló tanulást biztosítson számukra, ami a mindennapi életük során támogatja őket.

Read More »
kazanabc.hu

A csaptelepek meghatározó szerepe otthonunkban (x)

Gondoltál már arra, milyen jelentőségteljes szerepe van a csaptelepeknek otthonunk kialakításában? A csaptelepek most már nem csupán egyszerű vízvezetők, hanem a konyha és a fürdőszoba kulcselemei, amelyek hozzájárulnak otthonunk kényelmességéhez és energiahatékonyságához.

Read More »