Nem villantott nagyot a német óriáscég

Németország legnagyobb acélgyártójának negyedéves gyorsjelentése csak enyhén múlta felül a piaci konszenzust. Az adózás utáni eredmény 35%-kal emelkedett a magasabb acélkereslet miatt, ami főleg a német gazdaság fellendülésével magyarázható. Negatívumot jelentenek az amerikai gyárak építésének és bővítésének megugró költségei. Az észak-amerikai terjeszkedés célja az értékesítés regionális diverzifikálása és bővítése.

Az értékesítés árbevétele 21%-kal 23.6 milliárd euróra bővült. Az üzemi/üzleti eredmény (EBIT) 471 millió euróra bővült szemben a 467 millió eurós elemzői konszenzust. Továbbra is szoros kapcsolatban van a ThyssenKrupp profitabilitása a nyersanyagpiaci tendenciákkal.

Kitekintő / Equilor

Friss hírek

alterezo.hu

Kritika és önmegvalósítás (x)

Valaha érezted úgy, hogy mások túl gyakran szólnak bele az életedbe? Az emberek gyakran szeretnek tanácsot adni másoknak, és sokszor úgy érzik, hogy nálad jobban tudják, mi a helyes. Ilyen helyzetekben fontos megtalálni a saját utadat anélkül, hogy hagynád, hogy mások negatívan befolyásoljanak.

Read More »