Történelmi mélypontra gyengült a forint

Kedden délelőtt történelmi mélypontra gyengült a forint az euróval szemben.

Kedden délelőtt 348,77-ig gyengült a forint az euróval szemben, ilyen alacsonyan még nem jegyezték. A forint ezután erősödni kezdett; 11.30 órakor 347,53 forinton jegyezték az eurót.

A forint gyengült a frankhoz és a dollárhoz képest is: a frank a reggeli 325,05 forintról 328,86 forintra, a dollár pedig 308,24 forintról 314,26 forintra erősödött.

  • Kapcsolódó cikkünk:

Forrás: MTI

Friss hírek

Még mindig nincs rend Ceutában

Juan Jesús Vivas, Ceuta elnöke nyilvánosan bírálta a spanyol kormány passzivitását és eémondta, a helyzet a városban még mindig messze van a normálistól, nem lehet biztosan tudni, hogy hányan maradtak abból, a mintegy 80 ezer emberből, akik szabálytalanul léptek be Marokkóból július végén.

Read More »
www.higienia.net

Milyen egy erős takarítógép? (x)

Napjainkban a higiénia egyre inkább központi szerepet kap a mindennapi életben. Az elmúlt időszakban különösen nagy hangsúlyt helyeztek a tisztaságra, ami a személyes környezet mellett a munkahelyekre és közösségi terekre is igaz.

Read More »

Az autóhasználati lehetőségek új korszaka (x)

A gépjárművek finanszírozása régen döntően készpénzes vásárlást vagy hitelfelvételt jelentett. Az utóbbi évek gazdasági változásai azonban új megoldásokat hoztak. A cégek működésének és költségvetésének modernizálása egyre inkább a használat és nem a tulajdonlás irányába tereli a flottamenedzsmentet.

Read More »