Obama és Romney együtt ebédeltek

Együtt ebédelt csütörtökön a Fehér Házban Barack Obama és Mitt Romney, a két egykori rivális elnökjelölt – írja a Washington Post. Az egykori republikánus jelöltért egy fekete autót küldtek, amivel a Fehér Házba vitték. Az ebéd a nyilvánosság teljes kizárásával zajlott, újságírók sem találkozhattak velük. Mindössze egy hivatalos fénykép készült a találkozóról, amelyben a két politikus az elnöki dolgozószobában fog kezet egymással. Obama még a választások utáni győzelmi beszédében hívta meg riválisát egy beszélgetésre, erre került most sor. A találkozó 70 percig tartott.

Az ebéd közben bizonyára szóba került a „fiscal cliff” és a külpolitika is. Nem ajánlott fel azonban Obama pozíciót Romney számára egyes korábbi találgatások ellenére. A közös ebéd csupán egy fél évszázados hagyomány része, 1960 óta szinte mindig volt személyes találkozó a választások után a rivális elnökjelöltek között.

Csaba Zsolt Márton

Friss hírek

feil.hu

Ismerd meg a gyémántok új színeit! (x)

A gyémántok ragyogása már régóta magával ragadja az emberek képzeletét. De talán kevesen gondolták volna, hogy ezek a csodás drágakövek nem csak fehérben varázsolhatnak el minket. A színes gyémántok különleges világa tele van lehetőségekkel és izgalommal.

Read More »