A Hondákat lopják a legjobban

A moszkvai tolvajok körében elsősorban a használt japán autók a legnépszerűbbek, hiszen a tizes listába kilenc, a szigetországban előállított autómárka került be.

Az Eselon vezérigazgató-helyettese, Szergej Ponomarjov szerint a szakértők a korábbi számításokkal ellentétben a mostani kísérlet alkalmával nem az abszolút, hanem a relatív mutatószámokat vették alapul.

„A kiválasztott gépkocsik mutatói a lopási kísérlet mennyiségének kapcsolatát mutatják be a városban lévő autómárkák számával. Ezen adatok nagyobb objektivitást mutatnak, habár nagyrészt összefüggenek a korábbi rangsorainkkal” – magyarázza Ponomarjov.

Ezek alapján így fest a legnépszerűbb lopott autómárkák moszkvai rangsora:

  1. Honda Pilot
  2. Honda CR-V
  3. Mazda 6
  4. Honda Accord
  5. Toyota RAV4
  6. Honda Civic
  7. Mitsubishi Outlander XL
  8. Toyota Camri
  9. BMW X6
  10. Toyota Prado

Kesjár Róbert

Friss hírek

Magasabb adóterhet kap a Mol augusztustól

A törvényjavaslat kiterjeszti a kőolajtermék-előállító különadóját a 2 és 5 amerikai dollár közé eső árkülönbözetre, illetve a 2027. adóévre is. Az intézkedés idén 6,25 milliárd forinttal, jövőre pedig újabb 15 milliárd forinttal javítja a költségvetési egyenleget.

Read More »
sherlockrehab.hu

Tévhitek a gerincsérvről (x)

Számos tévhit kötődik a gerincsérvhez. Sokan azonnal a legrosszabbat feltételezik, holott számos félreértés övezi ezt az állapotot. Részben a média, részben a tévesen értelmezett tanulmányok gerjesztik ezt az aggodalmat.

Read More »