Szlovákia választ: MKP sehol, Bugárék Matovicék után kullognak

3 584 fős reprezentatív mintán készített választási prognózist a SANEP közvélemény-kutató a Nový Čas napilap számára, amely szerint a Smer-SD 39 százalékon áll, az SDKÚ-DS támogatottsága mindössze 4,9 százalék, a Híd 7,2 százalékkal a negyedik befutó, a Magyar Koalíció Pártja nem éri el a három százalékot sem.

A Smer-SD mögött a KDH 11,7 százalékkal, meglepetésre harmadik az Egyszerű Emberek 8,3 százalékkal, utánuk pedig a Híd következik – eredményük 7,2 százalék.

A február 23-29. között végzet felmérés eredményei szerint bejutott volna a parlamentbe a csalással gyanúsított 99% mozgalom (5,7 százalék), az SaS (5,6 százalék), valamint a Szlovák Nemzeti Párt (5 százalék).

Mojsejová pártjának négy százalékot mértek, az MKP pedig azok között az összesen 8 százalékra taksált pártok között van, akik egyenként nem érték el a 3 százalékot sem.

Az előrehozott választások március 10-én lesznek Szlovákiában. A parlamentbe jutáshoz meg kell haladni az 5 százalékos támogatottságot.

Paraméter / cas.sk

Friss hírek

horzrt.hu

Különleges eszközök a gyermekek fejlődéséhez (x)

A sajátos nevelési igényű gyerekek fejlesztése egy összetett és átgondolt folyamat, amely türelmet és figyelmet követel meg a nevelőktől. Az ilyen gyermekek képességfejlesztése kiterjed arra is, hogy tapasztalatokon alapuló tanulást biztosítson számukra, ami a mindennapi életük során támogatja őket.

Read More »
kazanabc.hu

A csaptelepek meghatározó szerepe otthonunkban (x)

Gondoltál már arra, milyen jelentőségteljes szerepe van a csaptelepeknek otthonunk kialakításában? A csaptelepek most már nem csupán egyszerű vízvezetők, hanem a konyha és a fürdőszoba kulcselemei, amelyek hozzájárulnak otthonunk kényelmességéhez és energiahatékonyságához.

Read More »