Nincs miért szégyenkeznie a megbukott kormányfőnek

Nem kell szégyenkeznie Iveta Radičovának, és az általa vezetett kabinetnek – jelentette ki Mikuláš Dzurinda, a Szlovák Demokratikus és Keresztény Unió elnöke a közszolgálati Szlovák Televízió 5 perc múlva 12 című műsorában.

A műsorban Robert Fico, a Smer elnöke azt állította, Radičová Szlovákia valaha volt leggyengébb miniszterelnöke volt.

Fico amiatt is bírálta a kormányt, hogy a gazdasági növekedés ellenére csökkent a fizetések reálértéke, és emelkedett a munkanélküliség, noha csökkenie kellett volna.

Azt, hogy Radičová nem indul az előrehozott választásokon, és azt követően kilép az SDKÚ-ból, Dzurinda a miniszterelnök személyes döntésének tartja, melyet sajnál, de nem tud mást, csak tudomásul venni.

Fico szerint Radičová többször távozott már, de eddig mindig visszatért.

Kitekintő / Új Szó

Friss hírek

horzrt.hu

Különleges eszközök a gyermekek fejlődéséhez (x)

A sajátos nevelési igényű gyerekek fejlesztése egy összetett és átgondolt folyamat, amely türelmet és figyelmet követel meg a nevelőktől. Az ilyen gyermekek képességfejlesztése kiterjed arra is, hogy tapasztalatokon alapuló tanulást biztosítson számukra, ami a mindennapi életük során támogatja őket.

Read More »
kazanabc.hu

A csaptelepek meghatározó szerepe otthonunkban (x)

Gondoltál már arra, milyen jelentőségteljes szerepe van a csaptelepeknek otthonunk kialakításában? A csaptelepek most már nem csupán egyszerű vízvezetők, hanem a konyha és a fürdőszoba kulcselemei, amelyek hozzájárulnak otthonunk kényelmességéhez és energiahatékonyságához.

Read More »