Eladják a második legnagyobb mobilszolgáltatót

A lengyel sajtó információ alapján 4 potenciális ajánlat érkezett a Polkomtel SA, Lengyelország második legnagyobb mobilszolgáltatójának felvásárlása ügyében. A 4 vevő (TeliaSonera AB, Telenor ASA, Bain Capital LLC, Apax partners LLP és a lengyel milliárdos Zygmunt Solorz-Zak) jelenleg a Polkomtel könyveit vizsgálja és a pontos vételi ár kialakításában fáradozik. A tulajdonosok (Vodafone, PKN, PGE, KGHM) az idei év első felében szándékozzák eladni részesedésüket.

Kitekintő / Equilor

Friss hírek

Hogyan válassz beton kerítést? (x)

A beton kerítések egyre népszerűbb megoldást kínálnak azok számára, akik tartós és minimális karbantartást igénylő megoldást keresnek ingatlanuk köré. Nem csupán esztétikailag emelik az ingatlan értékét, de jelentős védelmet is adnak.

Read More »