Jól megy idén a gyógyszergyáraknak

Amerikában jobbnál jobb gyorsjelentésekkel rukkolnak elő a gyógyszergyártók. A Pfizer tegnapi jelentése sem lógott ki a sorból.

A nettó profit 25%-kal emelkedett a második negyedévben, hála a cég agresszív költségcsökkentésének. Az átalakítás olyan jól sikerült, hogy a fő termék, a Lipitor generikus verseny miatt összeomló bevételeit is pótolni tudta. A 62 centes EPS is jócskán felülmúlta a várt 54 centet. A bevételek ennek ellenére 15,1 milliárd dollárra estek a korábbi 16,5 milliárdról. A kiesést azonban a cég több új originális termékkel pótolhatja ebben az évben. 

Kitekintő / Equilor

Friss hírek

feil.hu

Ismerd meg a gyémántok új színeit! (x)

A gyémántok ragyogása már régóta magával ragadja az emberek képzeletét. De talán kevesen gondolták volna, hogy ezek a csodás drágakövek nem csak fehérben varázsolhatnak el minket. A színes gyémántok különleges világa tele van lehetőségekkel és izgalommal.

Read More »