Chile-hetet tartunk a Facebook-on!

A Kitekintő.hu Latin-Amerika rovata januárban új kezdeményezéssel lepte meg hűséges olvasóit: saját Facebook-oldalán minden hónap utolsó hetén tematikus napokat tart. Ezek alkalmával egy-egy országot mutatnak be a rovat munkatársai, főként képek, blogbejegyzések, videók és egyéb érdekes kiegészítő anyagok segítségével. Januárban Argentínát, feburárban pedig Brazíliát ismerhették meg alaposabban az érdeklődők, most hétfőtől pedig Chile kap kiemelt szerepet közösségi oldalunkon.

A tervek szerint év első 10 hónapja a dél-amerikai országoknak szenteljük, őket követi majd Közép-Amerika és végül Mexikó. Tartsanak velünk egész évben, s kövessék rovatunkat a Facebook-on és a twitteren is!

Solti Ágnes

Friss hírek

Családi luxuspihenés gyerekekkel: ahol a gyermeki kíváncsiság és az ötcsillagos nyugalom találkozik (x)

A családi pihenés valódi luxusa nem abban rejlik, hogy minden pillanat tökéletesen megtervezett. Sokkal inkább abban, amikor a család minden tagja megtalálja a saját örömét: a gyerekek a felfedezés szabadságát, a szülők a megérdemelt lelassulást, a közös pillanatok pedig azt a ritka minőséget, amelyre a hétköznapok sűrűségében olyan kevés tér jut.

Read More »