Al Gore egykori amerikai demokrata alelnök szintén beállt a Barack Obamát elmarasztalók sorába. A most leginkább környezetvédelmi harcosként tevékenykedő politikus „Szembenézni a csalódással” címet viselő blogjában fejti ki véleményét.
A volt alelnökön kívül több környezetvédelmi csoport is nem titkolt rosszalással fogadta Obama akcióját. Egy demokrata szerveződés internetes oldalalán- MoveOn.org- például azt olvashatjuk, hogy hasonló döntésre maximum George W. Bushtól számítottak.
Kitekintő.hu Ha nyitott vagy a világra.