Visszalépett Dr. Pozsony Ferenc professzor a BBTE rektorhelyettesi tisztségbe való jelöléstől, így a magyar tagozat vezetői pozíciójára két jelölt van: dr. Nagy László és dr. Soós Anna.
A jelöltek február elsejéig, szerdáig nyújthatták be pályázatukat. A felsőoktatási intézmény magyar tagozatának vezetőjének személyéről február 27-én döntenek.
