Site icon Kitekintő.hu

Visszalépett Pozsonyi a jelöltségtől

Visszalépett Dr. Pozsony Ferenc professzor a BBTE rektorhelyettesi tisztségbe való jelöléstől, így a magyar tagozat vezetői pozíciójára két jelölt van: dr. Nagy László és dr. Soós Anna.

A jelöltek február elsejéig, szerdáig nyújthatták be pályázatukat. A felsőoktatási intézmény magyar tagozatának vezetőjének személyéről február 27-én döntenek.

Exit mobile version